0

Aplikacija

Sistem Inženjer Puno radno vreme

na ASW Inženjering d.o.o. u Beograd (Poslato na 19-06-2018)

ASW Inženjering d.o.o.
ASW Inženjering je domaća softverska firma, sa sedištem u Beogradu, specijalizovana za izradu i implementaciju sopstvenih visokokvalitetnih softverskih proizvoda i rešenja. Više podataka o nama, našim proizvodima i klijentima možete dobiti na sajtu www.asw.eu

Najveće bogatstvo i vrednost ASW su naši zaposleni. ASW Inženjering je mesto profesionalnog razvoja i učenja.

Mi poštujemo mišljenje naših zaposlenih.

ASW Inženjering i naši klijenti izuzetno poštuju stalni napor naših zaposlenih da svojim idejama i kreativnošću doprinose unapređenju proizvoda i usluga. ASW nagrađuje zaposlenog godine i one koji najviše doprinose razvoju proizvoda.

Profesionali razvoj i stalno učenje

Iznad svega poštujemo ulaganje u znanje. Naši proizvodi i usluge su pouzdani, ali izazovni i njihov stalni razvoj traži i stalni profesionalni razvoj svih zaposlenih. Imperativ je u svakom trenutku biti u toku sa inovacijama u IT sektoru i da naši zaposleni i studenti na praksi kontinuirano uče i razvijaju svoje kompetencije. Program učenja i mentoring obezbedjuju uspeh i kvalitet. Zbog toga svi radimo zajedno na razvoju kako profesionalnih tako i interpersonalnih veština. Ovo je šansa koju ASW nudi zaposlenima, ali i budućim kolegama.

Prijatno radno okruženje

Naši zaposleni imaju mogućnost da učestvuju u raznim sportskim aktivnostima (košarka, odbojka) kao i team building aktivnostima. Mi nismo samo ljudi koji rade zajedno, nego i veliki tim!

Ukoliko sebe vidite u našem timu-kontaktirajte nas!

Sistem Inženjer
www.asw.eu

(jedan izvršilac) - sa iskustvom

Beograd

Opis posla:

Projektovanje i realizacija projekata IS,
Realizacija funkcije korisničke podrške
Poželjno iskustvo, obrazovanje i poslovne veštine:
Od kandidata tražimo univerzitetsku (VSS ili VŠS) diplomu iz oblasti elektrotehnike ili informacionih tehnologija.

Očekujemo da kandidati:

imaju radno iskustvo od min 2 godine u radu sa operativnim sistemima Linux
imaju iskustva u radu sa mrežnim tehnologijama
imaju aktivno znanje engleskog jezika

Prednost imaju kandidati koji poseduju:

iskustva i znanja iz oblasti relacionih baza podataka (Oracle, Postgresql)

Poželjno je da kandidati poseduju:

vozačku dozvolu B kategorije.

Kandidatima nudimo:

stalno zaposlenje
rad na razvojnim projektima u ozbiljnim razvojnim timovima
praćenje svetskih trendova u tehnologiji razvoja i korišćenje savremenih alata
dinamičan posao u prijatnom okruženju
mogućnost ličnog i stručnog razvoja.

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Rok za dostavljanje CV i prijavu na konkurs je do 27.06.2018. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Pregledano: 848 puta