3

Aplikacija

Majstor u proizvodnji spiralnog lanca i na podešavanju i održavanju opreme Puno radno vreme

na YUKK-ZIPPLAST u Požega (Poslato na 19-06-2018)

Majstor u proizvodnji spiralnog lanca i na podešavanju i održavanju opreme

YUKK-ZIPPLAST” doo, Požega

Uslovi rada i ostali uslovi: – III – IV SSS sledećih zanimanja:
mašinske i metalske struke: metalostrugar, metalobrusač, mehaničar metaloglodač, mašinbravar, mašinski tehničar;
metalurške struke: galvanizer, tehničar galvanizacije, metalurški tehničar;
elektrostruke: elektromehaničar, elektrotehničar; tehničar za kompjutersko konstruisanje; – bez obzira na radno iskustvo; – mesto rada Požega; – probni rad 6 meseci.

Opis poslova: rad na mašinama za izradu sirovog patent lanca, prati stanje ispravnosti opreme, radi na održavanju, rukovanju, podešavanju i poboljšavanju opreme, predlaže tehnička unapređenja na opremi, odgovoran je za ispravnost opreme i mašina, vodi evidenciju o dokumentaciji sistema kvaliteta za svoj delokrug rada, prati stanje repromaterijala, prati kvalitet izvođenja operacije, kvalitet poluproizvoda.

- Prijave, CV i diplomu, dokaz o stručnoj spremi dostaviti na e-mail adresu poslodavca: posao@zipplast.co.rs.

Rok važenja
26.06.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – III stepen (3 godina)
Obrazovanje kandidata
Mašinstvo
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
2
Mesto rada
Požega
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Pregledano: 220 puta