0

Aplikacija

Rad u magacinu Puno radno vreme

na PD DEDRA MID u Beograd (Poslato na 20-06-2018)

Rad u magacinu
Oglas važi od: 20.6.2018.

AGENCIJA ZA ZAPOŠLjAVANjE
„PD DEDRA MID“ DOO

Oglašava potrebu za zapošljavanjem za poslodavca DRENIK ND
Poslodavac: PD DEDRA MID doo, Admirala Geprata 8a/V/3
(Pančevački put 69, Beograd)

rad van radnog odnosa (privremeni i povremeni poslovi), mesto rada: Beograd, Palilula, Pančevački put 69
10 izvršilaca

Opis posla:
poslovi u magacinu toaletnog papira.

USLOVI:
I, II, III, IV stepen stručne spreme; radno iskustvo: nebitno; terenski rad. Trajanje konkursa: do popune. Potrebno je da se kandidati jave na telefone: 011/3066-414, 011/6649-118. Napomena: za verodostojnost navedenih podataka odgovara agencija za zapošljavanje.

Pregledano: 354 puta