0

Aplikacija

Šef računovodstva i finansija Puno radno vreme

na Energo - Sistem d.o.o. u Novi Sad (Poslato na 26-06-2018)

Energo - Sistem d.o.o.

Energo-Sistem d.o.o. Novi Sad

Zapošljavamo:

Šef računovodstva i finansija
www.energo-sistem.rs

Opis posla:

Angažovanje na određenom Projektu
Kontrola bilansa stanja i uspeha
Fakturisanje
Kontrola ulaznih faktura
Izrada izveštaja i naloga za plaćanje poreza i doprinosa
Kalkulacija troškova projekta i planiranje budžeta
Obračun i isplata zarada
Knjiženje izvoda i sravnjenje sa bankama
Kontrola priliva i odliva
Plaćanja
Knjiženje uplata i isplata
Obračun PDV-a
Izrada finansijskog izveštaja

Uslovi:

Univerzitetska diploma
Napredni nivo znanja engleskog jezika
Iskustvo na poziciji šefa računovodstva
Sposobnost samostalnog sastavljanja godišnjeg završnog računa
Poznavanje poreskih i računovodstvenih propisa i standarda
Poznavanje međunarodnih računovodstvenih standarda
Poznavanje rada na računaru (MS Windows, MS Office)

Mi vam nudimo:

Angažovanje na Projektu koji izvodi renomirana međunarodna kompanija
Zaposlenje tokom trajanja realizacije Projekta, na period od 12 + 12 meseci
Sa mogućnošću trajnog zaposlenja

Atraktivnu zaradu

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove i zainteresovani ste obavljanje traženog posla, pozivamo Vas da se prijavite na ovaj konkurs.

Svoju radnu biografiju (CV) pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 10.07.2018.

Skoro postavljeni poslovi Energo - Sistem d.o.o.

Pregledano: 314 puta