2

Aplikacija

Trgovac - Komercijalista Puno radno vreme

na TERMODOM DOO u Beograd (Poslato na 27-06-2018)

Trgovac - Komercijalista

Preduzeće TERMODOM sa sedištem u Beogradu, se bavi trgovinom proizvoda za završne radove u građevinarstvu. Uspešno poslujemo već 25 godina na teritoriji Srbije.

Zbog povećanja obima poslovanja raspisujemo konkurs za radno mesto:

Pozicija za Beograd na dve lokacije:
Smederevski put 14
Zrenjaninski put 84 g

Opis posla:
Organizuje i realizuje prodaju proizvoda iz asortimana Preduzeća
Uspostavlja saradnju sa novim kupcima i održava dobre poslovne odnose sa postojećim kupcima Preduzeća
Aktivno prati tržište i predlaže mere za unapređenje svog dela posla

Uslovi za zaposlenje:
Minimum SSS
iskustvo u prodaji je prednost
Komunikativnost i proaktivnost u pristupu poslu

Potrebne su nam vredne,odgovorne i dinamične osobe

Za više informacija javite nam se na telefon:
069/88015-12

Rok za prijavu je 06.07.2018.

Očekujemo Vaše prijave!

Skoro postavljeni poslovi TERMODOM DOO

Pregledano: 119 puta