1

aplikant

Pisac Sadržaja / Content Writer Puno radno vreme

na IVTAS D.O.O u Kraljevo (Poslato na 27-06-2018)

IVTAS D.O.O - sa maticnim sedistem u San Dijegu, SAD, je kompanija koja od 2006 godine pruza IT usluge integracije serverskih sistema I daljinske podrske, kao I usluge web i internet marketinga klijentima iz Amerike. IVTAS D.O.O blisko saradjuje kao partner sa Microsoft, Dell, Cisco, Google, Facebook I drugim liderima u IT industriji. “IVTAS D.O.O” - Kraljevo, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Pisac Sadrzaja / Content Writer
Kraljevo

Uslovi:
• Visoka strucna sprema (prednost Engleski I Novinarstvo)
• Odlično znanje engleskog jezika (govor, pisanje I citanje)
• Istrazivacke sposobnosti putem interneta I pisanje sadrzaja visokog kvalitata na nedeljnom nivou
• Rad na racunaru (Microsoft Word, Internet)
• Uredan, disciplinovan I ažuran pristup podacima
• Timski orijentisan sa jasnom komunikacijom
• Volite da ucite, citate I pisete
• Orijentisani ste rezultatima

Opis posla:
• 30-dnevni trening - upoznavanja sa svim tehnologijama I alatima (placen trening uz Ugovor o Radu)
• Istrazivanje I priprema sadrzaja prema smernicama
• Kreiranje privlacnog sadrzaja u skladu sa SEO smernicama za razlicite industrije
• Raportiranje vodji tima
• Radno vreme od 8h-16h

Beneficije:
• Mogućnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj kompaniji
• Rad u kompaniji koja se 12 godina bavi IT-jem I internet marketingom
• Izazovi I konstantno usavrsavanje
• Placena online video biblioteka
• Plan karijere
• Pozitivna radna atmosfera I okruzenje
• Koriscenje najnovijih tehnologija
• Timski duh
• Poslovna biblioteka
• Soba za relaksaciju (Kablovska televizija I PS4)
• Osvezenje (kafa, espreso, topli napici I sokovi)
• Poslovni laptop sa minimum i5/i7 (quad-core) I SSD-om
• Centralna lokacija sa pogledom na reku
• Mogućnost placenog smestaja ako zadovoljavate uslove I niste iz Kraljeva

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, posaljite CV kao I motivaciono pismo na hr@ivtas.rs ili na stranici http://ivtas.rs/careers/content-writer

Pregledano: 257 puta