4

Aplikacija

Kontrolor Puno radno vreme

na TERMOVENT SC u Temerin (Poslato na 28-06-2018)

Kontrolor

TERMOVENT SC “, Temerin

Uslovi

Završena mašinska/tehnička škola mašinskog usmerenja SSS/KV
Sposobnost tumačenja zahteva radioničke dokumentacije
Sposobnost za samostalno obavljanje poslova merenja i kontrolisanja
Minimalno jedna godina radnog iskustva u oblasti merenja i kontrolisanja mašinski obrađenih delova
Opis posla
Direkno merenje i kontrolisanje dimenzija primenom kontrolno-mernih instrumenata kao što su mikrometri, kljunasta merila, uglomeri i slično kako bi se obezbedila usaglašenost sa zahtevima radioničkih crteža i proizvođačkih specifikacija
Posredno merenje i kontrolisanje kombinacijom pomoćnih sredstava za merenje (npr. uglova, lukova, radijusa i sl.)
Verifikacija dimenzija prvog obrađenog komada i davanje saglasnosti za nastavak procesa obrade
Vizuelno poređenje obrađenih komada u cilju identifikacije odstupanja kvaliteta obrade
Izveštavanje o kvalitetu i neusaglašenostima u procesu proizvodnje
Vođenje zapisa o kontrolisanju, saradnja sa drugim odeljenjima u cilju obezbeđenja usaglašenosti proizvoda sa zatevima radioničke dokumentacije i proizvođačkih specifikacija
Kandidatu nudimo
Rad u ozbiljnoj i stabilnoj kompaniji što između ostalog uključuje:
Ispatu putnih troškova
Topli obrok u restoranu fabrike
Obračun i ispraltu prekovremenog rada u skladu sa pravilnikom o radu
Obezbeđenje uslova rada uz puno poštovanje zaštite zaposlenih
Obuka i profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, svoju radnu biografiju popratno pismo možete poslati elektronskim putem na adresu office@termoventsc.rs
ili poštom na adresu D.O.O. “Termovent” SC Temerin, Industrijska zona bb, 21235 Temerin
Sve prijave će se smatrati kao strogo povreljiva dokumentacija.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Rok za dostavljanje prijava: 15 dana od objave

Rok važenja
11.07.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Obrazovanje kandidata
Mašinstvo
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 1 godine
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Temerin
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Dodatne informacije
Obezbeđen prevoz
Obezbeđena ishrana

Napomena

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Jezik:

Engleski Srednji

Računarske veštine:

Obrada tabela – Excel Srednji
Obrada teksta – Word Srednji

Pregledano: 307 puta