0

Aplikacija

Sistem administrator Puno radno vreme

na Beohemija d.o.o. u Zrenjanin (Poslato na 28-06-2018)

Beohemija d.o.o.
BEOHEMIJA d.o.o. Beograd jedno je od vodećih preduzeća u proizvodnji praškastih deterdženata i kućne hemije.

Zbog proširenja poslovnih aktivnosti kompanija „Beohemija“ je u potrazi za kvalitetnim kadrovima koji su spremni da odgovore izazovima posla. Ukoliko ste to Vi, pridružite nam se i postanite:

Sistem administrator

Broj izvršilaca: 1

Mesto rada – Zrenjanin

Opis posla:

Konfigurisanje i održavanje informacionog sistema, sistemskog softvera i korisničkih aplikacija
Održavanje i rad sa bazama podataka
Instaliranje i održavanje računarske, mrežne i komunikacione opreme (servera, radnih stanica, mrežnih uređaja)
Korisnička administracija i podrška korisnicima u svakodnevnom radu sa informacionim sistemom i ostalim programima i uređajima

Potrebna znanja i veštine:

Windows Server 2012/2016, Windows OS, IIS i Hyper-v virtualizacija
Office 365 administracija i odlično poznavanje svih pratećih aplikacija (Office programi, Exchange online, SharePoint online...)
Active directory, DNS i mrežni protokoli
SQL jezik i SQL server

Očekujemo da kandidati:

imaju radno iskustvo od min 2 godine u radu na sličnim poslovima
imaju visoku stručnu spremu
imaju aktivno znanje engleskog jezika
imaju vozačku dozvolu B kategorije
budu proaktivni, analitični i sposobni za rešavanje kompleksnih problema

Prednost imaju kandidati sa:

poznavanjem poslovnih procesa u proizvodnoj firmi (finansije, proizvodnja, skladištenje, nabavka..)
relevantnim Microsoft sertifikatom

Kandidatima nudimo:

dinamičan posao u profesionalnom okruženju
praćenje svetskih tehnoloških trendova i korišćenje savremenih alata
mogućnost ličnog i stručnog razvoja

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Prijave sa biografijom možete poslati elektronski na mail:

posao@beohemija.com

Obavezno naznačiti za koju poziciju konkurišete.

Rok za konkurisanje je 13.07.2018. godine

Skoro postavljeni poslovi Beohemija d.o.o.

Pregledano: 477 puta