0

Aplikacija

Električar Puno radno vreme

na Sigma d.o.o. u Crvenka (Poslato na 29-06-2018)

Sigma d.o.o.

Sigma d.o.o. je osnovana 1989. godine. Osnovna delatnost je proizvodnja Hlorogen postrojenja i automatskih dozirnih sistema. Prvo Hlorogen postrojenje je proizvedeno 1996. godine i od tada se konstantno unapređuje.

Sigma se takođe bavi inženjeringom i instaliranjem sistema za automatsku dezinfekciju pijaće vode. Obuka korisnika i održavanje sistema zaokružuje posao kojim se Sigma bavi.

Sa dugogodišnjim iskustvom Sigma nudi kompletno i kvalitetno rešenje dezinfekcije pijaće vode.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Električar

Crvenka

Opis poslova:

složeni i precizni električarski i elektromašinski poslovi na defektaži, servisiranju i montaži mašina i postrojenja te instalacija, sve po pravilima struke
izradu i popravku mernoregulacionih uređaja i el. instalacija
interventno otklanjanje kvarova na terenu

Neophodni uslovi:

III-IV stepen stručne spreme
minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
vozačka dozvola B kategorije sa vozačkim iskustvom

Karakteristike:

spremnost za timski rad
spremnost za rad u dinamičnom okruženju
spremnost za stalno učenje i usavršavanje

Rok za prijavu 28.07.2018.

Skoro postavljeni poslovi Sigma d.o.o.

Pregledano: 835 puta