7

Aplikacija

Magacioner Puno radno vreme

na Partners&Orka u Kruševac (Poslato na 29-06-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji: Magacioner

Mesto rada: Kruševac

Opis posla:

-Prijem i deklarisanje robe
-Utovar, istovar robe
-pakovanje robe

Uslovi rada:

-SSS
-Poželjno iskustvo rada u magacinu ali nije neophodno

Nudi se:

-Radno vreme: 08-15:30h
-Zarada po dogovoru sa poslodavcem (+bonusi)
-Prijava radnog odnosa

Napomena:

Kandidati, koji prijave putem elektronske pošte, saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

email: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 060/331-3666; 064/126-0055

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners&Orka

Pregledano: 510 puta