2

Aplikacija

Pica majstor Inostranstvo

na Partners & Orka u Herceg Novi i Budva, Crna Gora (Poslato na 02-07-2018)

Partners & Orka je reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa koja za svog klijenta, kafe-piceriju iz Crne Gore lokacije rada Herceg Novi i Budva radi zakup oglasnog prostora radi angažovanja na poslovima Pica majstora.
Potrebna su dva izvršioca sa tendencijom stalnog zaposlenja.

Mesto rada: Herceg Novi i Budva, Crna Gora

Opis posla:

-Pripremanje, razvlačenje i oblikovanje testa
-Pripremanje dodataka i nadjeva za pizzu
-Primena normativa i racionalne upotrebe sirovina
-Vođenje računa o higijenskoj i sanitarnoj ispravnosti namirnica, pribora i sredstava rada

Uslovi rada:

-SSS
-MInimum jedna godina radnog iskustva na poslovima pica majstora

Poslodavac obezbeđuje:

-Radne papire
-Smeštaj
-Ishranu
-Ugovor o radu

Nudi se:

-Radno vreme: 9 sati rada
-Zarada u visini od 800EUR

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu:

hr@putdoposla.com

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 187 puta