0

Aplikacija

Odgovorni projektant (ViK) Puno radno vreme

na Konstruktor Konsalting d.o.o. u Beograd (Poslato na 03-07-2018)

Konstruktor Konsalting d.o.o.
Konstruktor konsalting d.o.o. se bavi pružanjem visokokvalitetnih usluga u sferi građevinskog inženjeringa. Od momenta osnivanja 2004. godine, sa velikim uspehom smo savladali mnoge projektne izazove. Osmišljavamo i realizujemo projekte različitih vrsta, obima, složenosti i rokova, ali jedna karakteristika uvek ostaje zajednička: sposobnost da saslušamo i razumemo klijentove zahteve i potrebe, i da kao tim koncipiramo projekat.

Ako želiš da budeš deo uspešnog tima, stičeš nova znanja i veštine i radiš u prijatnom i dinamičnom okruženju, čekamo te.

Konstruktor konsalting d.o.o. traži osobu za radno mesto:

Odgovorni projektant (ViK)

Potrebni uslovi:

licenca 313, 314
diplomirani inženjer građevine – hidro smer
poznavanje rada na računaru: AutoCad i MS Office
vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
odgovornost i spremnost planiranja i organizacije posla
spremnost i želja za prihvatanjem novih znanja i veština
sposobnost dobre komunikacije sa ljudima

Opis posla:

prikupljanje i pripremanje podataka relevantnih za izradu projektne dokumentacije
izrada projektne dokumentacije u skladu sa ugovorenim obavezama dobijenih od rukovodioca (izrada skica, situacionih planova, idejnog i glavnog projekta ViK i projekata izvedenog stanja)
koordinacija i informisanje rukovodioca o toku i dinamici projekta i o svim ostalim detaljima od značaja
primena relevantnih procedura
komunikacija i koordinacija sa nadležnim organima u cilju pribavljanja neophodnih dozvola
obavljanje svih ostalih relevantnih dužnosti po zahtevu rukovodioca

Nudimo:

mogućnost stalnog zaposlenja
dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu
rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija
stimulativnu zaradu

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na e-mail adresu:

office@kkonsalting.com

Rok za prijavu 02.08.2018.

Skoro postavljeni poslovi Konstruktor Konsalting d.o.o.

Pregledano: 131 puta