7

Aplikacija

Vozač autobusa u međunarodnom transportu Inostranstvo

na Faniani Skupina d.o.o u Slovenija (Poslato na 04-07-2018)

Faniani Skupina d.o.o

Vozač autobusa u međunarodnom transportu

Opis posla:

Autobuski prevoz putnika u međunarodnom prometu
Briga za tačan, siguran i pouzdan prevoz putnika
Briga za tehničku ispravnost i higijenu u autobusu

Uslovi za radno mesto:

Srednja stručna sprema
Vozačka dozvola D kategorije, Kod 95
Poznavanje evropskih gradova
Osnovno poznavanje engleskog/srpskog/hrvatskog/bosanskog jezika
Najmanje 2 godine radnog iskustva u prevozu
Osnovno poznavanje rada na računaru
Strpljenje, sposobnost brzog reagovanja i prilagođavanja
Ljubaznost i profesionalizam
Pouzdanost i autonomija na poslu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vreme od šest (6) meseci
Puno radno vreme, fleksibilan raspored
Probni rad od tri (3) meseca

ROK: Prijave sa vašom biografijom i pratećom dokumentacijom pošaljite putem e-maila : zeljko@faniani-group.com

Rok za prijavu 03.08.2018.

Pregledano: 348 puta