0

Aplikacija

Magacioner za voce i povrce - treca smena Puno radno vreme

na Gala Luks u Beograd (Poslato na 04-07-2018)

Magacioner potreban firmi koja se bavi distribucijom voca i povrca sa sedistem na Paliluli

Iskustvo je pozeljno na slicnim poslovima, ali nije neophodno

Radno vreme: III smena 24h - 08h

Vikend slobodan

Opis posla:

- razmeravanje i razvrstavanje robe

- pakovanje robe u gajbe i kutije

- utovar i istovar

- odrzavanje higijene radnog prostora

Potrebni kandidati koji su:

- dinamicni

- dobri organizatori posla

Nudimo:

- redovna plata

- dobri uslovi rada

Plata: 35.000 din ( prvi mesec)

Kandidati koji udju u uzi izbor bice kontaktirani

Vise informacija na: 060/3585-001 011/6649-132

Skoro postavljeni poslovi Gala Luks

Pregledano: 112 puta