2

Aplikacija

Projektant mašinskih konstrukcija Puno radno vreme

na FLAMMA SYSTEMS u Niš (Poslato na 06-07-2018)

Projektant mašinskih konstrukcija

FLAMMA SYSTEMS” doo, Niš-Popovac

Opis posla: konstrukcija delova i izrada dokumentacije za proizvodnju, saradnja sa menadžerom proizvodnje.

Uslovi rada i ostali uslovi:

- IV, VII ili VII stepen mašinske struke;

- obavezno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;

- poznavanje programa SOLID WORKS, 3D modeliranje;

- srednji nivo poznavanja engleskog jezika;

- sposobnost rada na više projekata, preciznost u radu.

Zainteresovani kandidati treba da dostave svoju biografiju na e-mail adresu poslodavca: flamma-systems@hotmail.com ili da se jave na kontakt telefon: 018/45-58-107.

Rok za dostavljanje prijava je
05.08.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 1 godine
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Niš
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi FLAMMA SYSTEMS

Pregledano: 1008 puta