0

Aplikacija

Komercijalisti Puno radno vreme

na Pekarska industrija AS Braća Stanković u Srbija (Poslato na 09-07-2018)

Pekarska industrija AS Braća Stanković

Pekarsko mlinska AS – Braća Stanković osnovana je 2002. Za kratko vreme je od zanatske radnje prerasla u veliku industrijsku proizvodnju odnosno modernu kompanija sa najsavremenijm postrojenjima i proizvodnim procesima u skladu sa HACCP i ISO sertifikatima.

Brojimo preko 500 zaposlenih i raspolažemo voznim parkom od preko 200 dostavnih i pustničkih vozila. Imamo ukupno šest proizvodnih pogona koji se nalaze u Beogradu, Požarevcu, Šapcu, Novom Sadu i Kikindi.

Zbog povećanog obima poslovanja potrebni su nam:

Komercijalisti

za područje BEOGRADA, SUBOTICE, NOVOG SADA I JUŽNE SRBIJE

Opis poslova:

Istražuje tržište, uspostavlja i održava kontakt sa kupcima
Učestvuje u ugovaranju poslova i pripremi elemenata za zaključivanje kupoprodajnih i drugih ugovora, prati izvršenje ugovorenih poslova
Rešava probleme i prigovore kupaca
Odgovara za izbor solventnih kupaca i naplatu prodate robe
Prati promene asortimana robe i daje predloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe
Organizuje i prati isporuku ugovorenih količina robe
Redovno dostavlja izveštaje o radu
Vrši arhiviranje komercijalne dokumentacije
Kontroliše kvalitet i ispravnost primljene robe i dokumentacije vezane za primljenu robu

Uslovi:

IV stepen stručne spreme
Poželjno je rethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač
Aktivno znanje rada na računaru
Prednost imaju kandidati sa mestom stanovanja u Beogradu, Subotici, Bačkoj Topoli, Vrbasu, Kuli, Somboru, Nišu

Prijave putem sajta http://www.pekara-as.rs/zaposlenje.html

Rok za prijavu 09.08.2018.

Skoro postavljeni poslovi Pekarska industrija AS Braća Stanković

Pregledano: 62 puta