4

Aplikacija

Radnici na brušenju, čišćenju, pripremi za galvanizaciju Inostranstvo

na Partners & Orka u Republika Češka, Češke Budejovice (Poslato na 09-07-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija, radi obezbeđivanja ljudskih resursa za renomiranu kompaniju iz Česke, koja potražuje kandidate za radnu poziciju: Radnici na brušenju, čišćenju, pripremi za galvanizaciju
POTREBNO 15 IZVRŠIOCA POSLA

Zemlja rada: Republika Češka
Mesto rada: Češke Budejovice
Primaju se kandidati sa srpskim pasošima i pasošima zemalja EU

Opis posla:
- Posao se sastoji u pripremi gvožđa za cinkovanje, procesa cinkovanja i završne obrade - čišćenje,brušenje finalnog proizvoda;

Uslovi za kandidata:
- Min srednja stručna sprema;
- Kandidati mašinske struke - poželjno;
- Poželjno radno iskustvo, ne i neophodno;
- Radno sposobni za obavljanje navedenih poslova; poslovi su fizički zahtevni;
- Minimalan ostanak u firmi 3 meseca;

Nudi se:
- Izrada Šengen radne vize na 90 dana o trošku kandidata (35eur);
- Nakon probnog rada, izrada dugoročne radne vize na godinu ili dve o trošku poslodavca; (proces izrade dugoročne vize može početi i u toku 90 dana dok kandidat radi u Češkoj);
- Kandidat prilikom potpisivanja Ugovora ostavlja i depozit od 20EUR za izradu dozvole u Češkom birou;
- Prevoz do mesta rada u inostranstvu o trošku poslodavca;
- Prijava radnog odnosa ugovor o radu;
- Plaćeni porezi i doprinosi na ceo iznos i zdrastveno osiguranje;
- Oprema za rad, zaštitna oprema;
- Besplatan lekarski pregled;
- Početna osnovna neto satnica za prvih odrađenih 100 radnih sati je 3.5€ i 4€ za preostali vremenski period;
- Osnovno radno vreme je 8h (30min pauza) u tri smene + prekovremeni rad poželjan;
- Smeštaj obezbeđen u okviru fabrike;
- Prvi kratkoročni Ugovor na 3 meseca, posle šest meseci pravo na godišnji odmor od 3 nedelje;
- Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje rada;

Zainteresovani kandidati na mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs trebaju dostaviti:

Radnu biografiju – CV i kopiju pasoša (prvu stranu);

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon: 064/0680-969 ili 011/26 83 486

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 879 puta