0

Aplikacija

TRGOVAC Puno radno vreme

na TERMODOM DOO u Subotica (Poslato na 09-07-2018)

Preduzeće TERMODOM sa sedištem u Beogradu, se bavi trgovinom proizvoda za završne radove u građevinarstvu. Uspešno poslujemo već 25 godina na teritoriji Srbije.

Potreban nam je:

TRGOVAC

Pozicija za Horgoški put 15 a,PALIĆ

Opis posla:

Organizuje i realizuje prodaju proizvoda iz asortimana Preduzeća
Uspostavlja saradnju sa novim kupcima i održava dobre poslovne odnose sa postojećim kupcima Preduzeća
Aktivno prati tržište i predlaže mere za unapređenje svog dela posla

Uslovi za zaposlenje:

Minimum SSS
iskustvo u prodaji je prednost
Komunikativnost i proaktivnost u pristupu poslu

Kandidati se mogu javiti na telefon:

024/755-585 ili 061/88015-20

Uzimaju se u obzir samo prijave telefonskim putem.

Rok za podnošenje prijava je 19.07.2018.

Skoro postavljeni poslovi TERMODOM DOO

Pregledano: 327 puta