1

aplikant

Agent naplate potraživanja Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 09-07-2018)

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta, radi zakupa oglasnog prostora, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji: Agent naplate potraživanja

Mesto rada: Beograd

Opis posla:
-Telefonska naplata potraživanja na različitim projektima
-Odgovornost za rezultat naplate na dodeljenom projektu

Uslovi:
-Poželjno prethodno radno iskustvo u naplati potraživanja
-Poznavanje engleskog jezika
-Odlične interpersonalne, pregovaračke i komunikacione sposobnosti
-Prednost imaju kandidati sledećih profila: srednja Pravno birotehnička škola, studenti Pravnog fakulteta, Pravnik prvog stepena, Diplomirani pravnik

Nudimo:
-Prijava radnog odnosa
-Radno vreme 8h dnevno
-Fiksna mesečna zarada + bonusi
-Svi benefiti iz radnog odnosa

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 207 puta