2

Aplikacija

Poslovni sekretar - sekretarica Puno radno vreme

na Unitec CNC d.o.o. u Beograd (Poslato na 10-07-2018)

Unitec CNC d.o.o.

Tražimo za nemačku kompaniju iz metalne branše (obrada metala) sa mestom rada u Ugrinovcima (opština Zemun), osobu za sledeće radno mesto:

Poslovni sekretar - sekretarica

ZADUŽENJA I ODGOVORNOSTI:

administrativni poslovi obrade i unošenja porudžbina
pismena i usmena komunikacija sa stranim i domaćim poslovnim partnerima, saradnicima i zaposlenima
ažuriranje baza podataka

USLOVI:

minimum SSS
odlično znanje nemačkog i (ili) engleskog jezika u usmenoj i pismenoj komunikaciji
odlično poznavanje MS Office – Excel, Word
odlično poznavanje rada u Outlook Express ili drugom e-mail programu

PROFIL KANDIDATA:

sistematičnost i tačnost u radu
organizovana, sposobna, uredna i preduzimljiva osoba
lako se pismeno i usmeno izražava, komunikativna i ljubazna prema saradnicima

Obezbeđeni su odlični uslovi rada uz adekvatnu zaradu.

Podrazumeva se da se plate isplaćuju redovno bez kašnjenja.

Sedište firme je dobro povezano sa gradskim prevozom: BG VOZ, 73, 702, 703 i 706.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji na osnovu svoje biografije uđu u najuži krug.

Uopšte neće biti uzeti u obzir one biografije koje ne ispunjavaju gore navedene uslove.

Rok za podnošenje prijava: 25.07.2018.

Vašu biografiju (CV) sa fotografijom i očekivanom zaradom pošaljite isključivo elektronskim putem - (konkurs@unitec-cnc.com) ili se javite na telefon 060-5078700

Skoro postavljeni poslovi Unitec CNC d.o.o.

Pregledano: 337 puta