1

aplikant

Sobar/ica Puno radno vreme

na Hotel Srbija a.d. u Beograd (Poslato na 11-07-2018)

Hotel Srbija a.d.

Hotel Srbija A.D. je hotel sa tradicijom koji 2005. godine dobija potpuno novi sjaj, ulazi u novu dimenziju poslovanja zadržavajući i negujući svoj duh tradicije i pre svega duh Beograda. Danas, Hotel Srbija kako širi svoje poslovanje tako ima potrebu i za novim članovima, a ovaj put u naše redove želimo da priključimo timskog igrača koji će svoju poslovnu aktivnost započeti na poziciji:

Sobar/ica
www.hotelsrbija.com

Mesto zaposlenja: Beograd

Više izvršilaca

Opis posla:

čisti, sprema i održava hotelske sobe i sve pomoćne prostorije vezane za smeštajni kapacitet
po izlasku gostiju otvara sve sobe i konstatuje: zauzetost soba, ležaja, brojno stanje i ispravnost inventara, tehničku neispravnost nastalu prilikom boravka gosta u sobi i o svemu obaveštava Šefa hotelskog servisa na način predviđen organizacijom rada i datim uputstvima
preuzima od gostiju lično rublje za pranje, peglanje i čišćenje, predaje ga Šefu hotelskog servisa i stara se da blagovremeno bude vraćeno gostu
svakodnevno pravi izveštaj o stanju osnovnih sredstava i sitnog inventara kojim se duži (eventualnom nestanku i kvarovima, oštećenjima i sl.)
učestvuje u sprovođenju dezinfekcije, prostora, opreme i inventara

Uslovi:

stručna sprema: I/II/ III stepen stručne spreme
radno iskustvo: poželjna 1 godina na istim ili sličnim poslovima
radni odnos se zasniva na određeno vreme
fleksibilnost, spremnost za timski rad, dobra komunikacija

Prijave slati na email: posao@hotelsrbija.com

Rok za prijavu 10.08.2018.

Pregledano: 810 puta