0

Aplikacija

Rukovalac građevinskih mašina Puno radno vreme

na Partners&Orka u Beograd (Poslato na 11-07-2018)

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta renomiranu građevinsku firmu, radi oglašavanje, zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe radi potražnju za kandidatima za radno mesto: Rukovaoci građevinskih mašina

Mesto rada: Beograd i okolina

Opis posla:

Provera bezbednosti mašine pre početka rada
Upravljanje građevinskom mehanizacijom, prema rasporedu posla dobijenim od šefa
Otklanjanje manjih kvarova na mašini
Svakodnevno čišćenje, podmazivanje i održavanje mašine
Svakodnevno vođenje radne liste rada mašine sa svim podacima
Kontrola i odgovornost za kompletnu opremu na radnoj mašini
Preduzimanje svih mera zaštite na radu i protivpožarne zaštite

Uslovi rada:

Srednja stručna sprema
Poželjno radno iskustvo na istim poslovima - minimum godinu rada
Prednost vozačka dozvola
Spretnost
Snalaženje u prostoru

Nudi se:

Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
Radno vreme devet sati sa mogucnošću prekovremenog rada
Zarada - 55.000 rsd
Obezbeđen smeštaj za lica koja nisu iz Beograda

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Više informacija na telefone poslodavca:

060 3313666 ili 011 2683 486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners&Orka

Pregledano: 148 puta