0

Aplikacija

Zidar, Tesar, Majstor za fasadnu ciglu Inostranstvo

na Partners & Orka u Belgija, regija - Flandrija (Poslato na 11-07-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta-građevinska firma iz Belgije, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji: Zidar, Tesar, Majstor za fasadnu ciglu sa srpskim i EU pasošem

Mesto rada: Belgija, regija – Flandrija

OPIS POSLA: – Izgradnja i adaptacija apartmana, kuća restauracija zgrada, izgradnja apartmana i paviljona za odmor; – Zidarski, građevinski radovi na objektima;

USLOVI RADA: – Kandidati sa srpskim ili EU pasošem; – Radno iskustvo na istim poslovima; – Kandidat građevinske struke, metalske struke i slično – KV, VKV – Da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen; – Radno vreme 7h-17h (9h se plaća);

ZAPOSLENIMA SE NUDI: – Mesečna zarada 8 eur/h; – Za majstore na fasadnoj cigli plata može da se računa i po kvadratu u iznosu od 22EUR po kvadratu; – Plata se isplaćuje do 5. i 20. u mesecu; – Smeštaj i prevoz obezbeđen od strane poslodavca, kao i lekarski pregled; – Izrada radnih papira, radne vize za kandidate sa srpskim pasošem o trošku poslodavca (bez kasnije refundacije troškova od plate kandidata); – Ugovor o radu, prijava na pun iznos u Sloveniji, radni staž i osiguranje sa privremenom dozvolom u Belgiji; – Pravo na godišnji odmor posle 4 meseca (prevoz o trošku poslodavca); – Oprema za rad; – Kolektivni godišnji odmor od 26.decembra do 20.januara; – Tretman radnika isti kao i tretman radnika iz zemlje u kojoj se obavlja posao.

*Dokumenta za radnu vizu koja su potrebna za kandidate koji budu izabrani za rad su:

Potvrda o neosuđivanosti iz policije, kopija pasoša i diploma – overa sva tri dokumenta kod notara, a zatim sve prevesti kod sudskog tumača na slovenački jezik.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/0680-969; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 199 puta