6

Aplikacija

Radnik u proizvodnji hrane Inostranstvo

na Partners & Orka u Koprivnica, Koprivničko - Križevačaka,Hrvatska (Poslato na 11-07-2018)

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji: Radnik u proizvodnji hrane

Mesto rada: Koprivnica, Koprivničko - Križevačaka,Hrvatska
Broj traženih radnika: 30

OPIS POSLA:
- Rad u fabrici hrane: Rad na proizvodnji supa i začina
Rad u pogonu za preradu voća i povrća;
Rad u pogonu za preradu i pakiranje robe;
USLOVI ZA KANDIDATE:
- Kandidati sa srpskim ili EU pasošem;
- Osnovna ili srednja stručna sprema;
- Prijava na neodređeno;
- Radno iskustvo nije potrebno;
- Radno vreme u tri smene 07:00-15:00 i 15:00-23:00 i 23:00-07:00;
- Smeštaj, radnu i boravišnu dozvolu osigurava poslodavac;
- Mesečna zarada 3.000kn – približno 500eur;
- Samostalnost i odgovornost u radu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/0680-969; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 3091 puta