0

Aplikacija

KUVARICA/KUVAR a la carte Inostranstvo

na Partners & Orka u Nemačka, Keln (Poslato na 11-07-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta, renomirani nemački hotel, potražuje kandidata za radnu poziciju: KUVARICA/KUVAR a la carte

Mesto rada: Keln
Zemlja rada: Nemačka

Opis posla: – Potreban iskusan kuvar/ca za rad u hotelu na pripremi jela internacionalne kuhinje a la carte;

- Aranžiranje jela; – Pravljenje liste jela za pripremu; – Vođenje računa o ličnoj higijeni i higijeni sredstava i prostora;

Uslovi: – EU pasoš OBAVEZNO; – Radno iskustvo min 3 godine; – Znanje nemačkog jezika; – Radno vreme: od 17h dok se ne završi posao (otprilike 4,5 sati);

Nudi se: – Smeštaj, hrana; – Prijava radnog odnosa od prvog dana; – Mesečna početna zarada 1.500EUR; – Ukupno 5 nedelja godišnjeg odmora – leti kolektivni, zimi 15 dana;

  • Zbog kolektivnog odmora kandidati koji budu izabrani za rad počeće sa radom avgusta meseca.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/06-80-969, 011/2683-486,
+38160 331 3666 (Viber)

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 244 puta