2

Aplikacija

Električar Puno radno vreme

na BANE MPI DOO u Sombor (Poslato na 12-07-2018)

Uslovi:
Vrsta radnog angažovanja: na odredjeno vreme
Zahtevani nivo obrazovanja: IV stepen stručne spreme elektrostruke
Radno iskustvo: najmanje 5 godina u industriji na poslovima održavanja elektromotornog pogona
Poželjno: dobro organizovana osoba, prilagodljivost promenama, pritisku, obimu posla; poznavanje engleskog jezika
Mesto rada: Sombor
Rok konkursa: Do popune

Opis posla
- sprovodi zadatke I aktivnosti periodičnog održavanja mašina, opreme I instalacija prema uputstvima za plansko održavanje
- vrši na dnevnoj bazi periodične preventivne preglede mašina, opreme I instalacija, proverava njihovu ispravnost I status rada
- reaguje odmah na svaku prijavu kvara I zastoja na opremi I instalacijama I pristupa poslovima defektaže I otklanjanja zastoja I kvarova
- specijalno radi na poslovima održavanja I instalacijama elektrouređaja I el. Instalacija
- radi na poslovima održavanja, montaže, instalacije po nalogu menadžera održavanja
- stara se o urednosti I čistoći teh. uređaja na svim mašinama, opremi I delu instalacija (elektro ormani, motori, ventili, senzori, komponente I sve vrste instalacija)
- poštuje I sprovodi standard, pravila, postupke I upustva I aktivno učestvuje u donošenju, izmeni I primeni istih
- poštuje dokumenta I procedure SRPS ISO 9001 2008
- izvršava I ostale poslove po nalogu nadređenih

Prijava: Prijavu dostaviti poštom ili lično na adresu:
BANE MPI DOO
Sombor, Staparski put bb
Tel. 025/5416-161
Ili elektronskim putem na e-mail hr@bane.rs

Skoro postavljeni poslovi BANE MPI DOO

Pregledano: 167 puta