0

Aplikacija

Regler Puno radno vreme

na BANE MPI DOO u Sombor (Poslato na 12-07-2018)

Uslovi:
Vrsta radnog angažovanja: na odredjeno vreme
Zahtevani nivo obrazovanja: VI - IV stepen stručne spreme bilo koje struke
Radno iskustvo: Sa prethodnim radnim iskustvom
Mesto rada: Sombor
Rok konkursa: Do popune

Opis posla:
- Postavljanje alata na mašinama, kontrola rada alata, izrada prvog radnog komada i upoznavanje radnika sa načinom rukovanja alatom i mašinom,
- Kontrola pravillnosti rada radnika na mašini sa regliranim alatom,
- Kontinuirani obilazak radnih mesta i kontrola radnih komada prema operacionoj listi,
- Primena tehološko - radnih instrukcija,
- Provera ispravnosti alata i specijalnih uređaja pri reglaži i u toku eksploatacije alata i mašina,
- Otklanjanje manjih kvarova na alatima i specijalnim uređajima, a u slučaju većih kvarova obaveštavanje odeljenja alatnice ili održavanja,
- Po završetku serije čišćenje alata, a sa poslednjim radnim komadom vraćanje alata u alatnicu,
- U saradnji sa poslovođom vođenje evidencije o dnevnom planu proizvodnje,
- Radi unapređenja kvaliteta proizvodnje izonošenje predloga i nedostataka uočenih u procesu proizvodnje i u saradnji sa sa tehnologom alata i odeljenjem alatnice rad na otklanjanju istih,
- Primena propisane mere zaštite na radu.

Prijava: Prijavu dostaviti poštom ili lično na adresu:
BANE MPI DOO
Sombor, Staparski put bb
Tel. 025/5416-161
Ili elektronskim putem na e-mail hr@bane.rs

Skoro postavljeni poslovi BANE MPI DOO

Pregledano: 260 puta