0

Aplikacija

Brusač / Glačar Puno radno vreme

na BANE MPI DOO u Sombor (Poslato na 12-07-2018)

Uslovi:
Broj izvršilaca: 5 izvršilaca
Vrsta radnog angažovanja: na određeno vreme
Zahtevani nivo obrazovanja: I stepen stručne spreme - osnovna škola
Radno iskustvo: Sa ili bez prethodnog radnog iskustva
Mesto rada: Sombor
Rok konkursa: Do popune

Opis posla:
- brušenje i glačanje radnih komada (odlivaka) na brusnoj traci ili tocilu,
- samostalna priprema, balansiranje i montaža glačarskih točkova (struganje i mazanje točkova),
- transport urađenih komada (privoz i odvoz do radnog mesta),
- nakon završene operacije samostalno odlaganje (skladištenje) radne opreme i pribora,
- poslovi uređenja radne sredine u odeljenju glačare,
- ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca,
- primena propisanih mera zaštite na radu.

Prijava: Prijavu dostaviti poštom ili lično na adresu:
BANE MPI DOO
Sombor, Staparski put bb
Tel. 025/5416-161
ili elektronskim putem na e-mail hr@bane.rs

Skoro postavljeni poslovi BANE MPI DOO

Pregledano: 44 puta