0

Aplikacija

Galvanizer Puno radno vreme

na BANE MPI DOO u Sombor (Poslato na 12-07-2018)

Uslovi:
Broj izvršilaca: 1 izvršilac
Vrsta radnog angažovanja: na određeno vreme
Zahtevani nivo obrazovanja: VI - IV stepen stručne spreme bilo koje struke
Radno iskustvo: nudimo prekvalifikaciju u nanosioca zaštitnih metalnih prevlaka-galvanizer kao I obuku za vršenje osnovnih hemijskih analiza
Mesto rada: Sombor

Opis posla
- Rad u odeljenju površinske zaštite
- Praćenje zadate tehnologije
- Kontrola završenog proizvoda
- Vršenje osnovnih laboratorijskih analiza

Mi Vam nudimo
Rad u mladom I profesionalnom kolektivu, dinamično radno okruženje, mogućnost ličnog usavršavanja I razvoja, sigurnu I redovnu zaradu.

Prijava: Prijavu dostaviti poštom ili lično na adresu:
BANE MPI DOO
Sombor, Staparski put bb
Tel. 025/5416-161
Ili elektronskim putem na e-mail hr@bane.rs

Skoro postavljeni poslovi BANE MPI DOO

Pregledano: 268 puta