1

aplikant

Pomoćni radnik u livnici Puno radno vreme

na BANE MPI DOO u Sombor (Poslato na 12-07-2018)

Uslovi:
Broj izvršilaca: 1 izvršilac
Vrsta radnog angažovanja: na određeno vreme
Zahtevani nivo obrazovanja: osnovna škola
Radno iskustvo: sa ili bez radnog iskustva
Mesto rada: Sombor

Opis posla:
- U saradnji sa livcem livenje legure cinka i aluminijuma u metalnim kalupima na mašinama za livenje,
- Rad na ručnom livenju u metalnim kalupima,
- Priprema materijala za livenje, punjenje peći za livenje i kontrola temperature materijala za livenje koja mora biti u tehnološkim granicama
- Poslovi uređenja radne sredine u pogonu livnice,
- Ostali poslovi po nalogu nadređenog,
- Primena mera zaštite na radu

Prijava: Prijavu dostaviti poštom ili lično na adresu:
BANE MPI DOO
Sombor, Staparski put bb
Tel. 025/5416-161
Ili elektronskim putem na e-mail hr@bane.rs

Skoro postavljeni poslovi BANE MPI DOO

Pregledano: 351 puta