1

aplikant

Radnica(nik) na održavanju higijene Inostranstvo

na Partners & Orka u Frederica, Danska (Poslato na 12-07-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta, renomirana danska firma koja se bavi pružanjem usluga higijene i tekućeg održavanja objekata, kancelarija, bolnica, potražuje kandidate za radnu poziciju: Radnica(nik) na održavanju higijene (EU pasoš)

Mesto i zemlja rada: Frederica, Danska

Opis posla i profil kandidata:
- Održavanje higijene poslovnih prostora-kancelarija, škola, bolnica;
- Pedantnost i preciznost;
- Organizovanost;
- Brzina u radu;

Uslovi rada:
– Posedovanje EU pasoša obavezno;
- Zbog težine posla preporučljivo je da se prijavljuju lica od 25 do 35god-40godina;
- Englski ili nemački jezik, osnovno znanje obavezno;
- Min SSS;

Zaposlenima nudimo:
– Prijava radnog odnosa, Ugovor o radu na godinu i po dana;
- Plaćeni probni rad, mesec dana;
- Subota, slobodan dan;
- Minimalna neto mesečna zarada 1.200EUR – 1.500EUR;
- Stan obezbeđen – trošak za stan i hranu snosi kandidat; (Trošak za stan - okvirno u visini od 200EUR, zavisi od broja osoba u stanu);
- Prevoz obezbeđen od smeštaja do mesta rada;
- Oprema za rad;
- Bezbednost na radu;
- Status radnika jednak statusu građana zemlje rada;
- Bonusi na zaradu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adrese:
berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/06-80-969, 064/126-00-55; 011/2683-486

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 1488 puta