2

Aplikacija

Kuvar/Pomoćni kuvar m/ž Puno radno vreme

na B Hotels u Beograd (Poslato na 13-07-2018)

B Hotels

B HOTELS, Beograd, usled povećanog obima posla, raspisuje konkurs za sledeću poziciju

Kuvar/Pomoćni kuvar m/ž

OPIS POSLOVA I DUŽNOSTI /POMOĆNI KUVAR:

Učestvuje u pripremi kuhinje za rad (kuhinju i kuhinjsku opremu, magacine, rashladne uređaje i sl)
Obavlje pomoćne poslove u kuhinji
Pomaže kuvarima u pripremi hrane
Održava ličnu higijenu, kao i higijenu kuhinje i kuhinjske opreme
Obavlja druge poslove prema nalogu glavnog kuvara

OPIS POSLOVA I DUŽNOSTI / KUVAR:

Učestvuje u pripremi kuhinje za rad (kuhinju i kuhinjsku opremu, magacine, rashladne uređaje i slično)
Priprema hranu za doručak (švedski sto)
Pazi da pripremnjeni hrana odgovara standardima
Obavlja i druge poslove prema nalogu F&B menadžera

USLOVI:

Poželjno radno iskustvo
Prednost imaju kandidati školovani u oblasti hotelijerstva, restoraterstva, kulinarstva
Fleksibilno radno vreme, spremnost za rad vikendom.

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima molimo Vas da prijave pošaljete na email adresu: hr@bhotels.rs

Rok za prijavu 17.07.2018.

Skoro postavljeni poslovi B Hotels

Pregledano: 207 puta