4

Aplikacija

Bravar-monter; Vozač Puno radno vreme

na ENERGOPROJEKT VISOKOGRADNjA AD BEOGRAD u Batajnica (Poslato na 18-07-2018)

Bravar-monter; Vozač

Oglas važi od: 18.7.2018.

ENERGOPROJEKT VISOKOGRADNjA
AD BEOGRAD
Beograd, Bulevar Mihaila Pupina 12
tel. 011/3101-542
e-mail: mehanizacija@energovg.rs

Bravar-monter
mesto rada: Beograd, na određeno vreme - 3 meseca (postoji mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme)
3 izvršioca

USLOVI:
bravar-monter KV/VK, radno iskustvo nije obavezno.

Vozač
4 izvršioca

Opis posla:
poslovi vozača teretnih vozila (sandučari, automikseri, šleperi)

USLOVI:
vozač teretnih vozila, radno iskustvo poželjno ali nije obavezno; obavezna vozačka dozvola C i E kategorije; vozačka dozvola D kategorije je poželjna - nije uslov.

OSTALO:
obezbeđen smeštaj - za zaposlene sa prebivalištem van teritorije Beograda se obezbeđuje smeštaj u smeštajnom kompleksu u Batajnici, u trokrevetnim sobama sa kupatilom (troškove snose zaposleni i poslodavac po 1/2, odnosno zaposleni plaća oko 5.000 RSD mesečno); obezbeđena ishrana i prevoz; rad u smenama; dužina radnog vremena 8 sati dnevno (prekovremeni rad u skladu sa zakonskim odredbama). Zaposlenima se redovno isplaćuju zarade, svi porezi i doprinosi. Konkurs je otvoren do popune. Zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da dostave putem pošte, mejl adrese, ili da se jave na kontakt telefon poslodavca. Lice za kontakt: Zorica Srabotnjak.

Skoro postavljeni poslovi ENERGOPROJEKT VISOKOGRADNjA AD BEOGRAD

Pregledano: 1868 puta