3

Aplikacija

Električar/elektromonter (m/ž) Inostranstvo

na Elektra inženiring d.o.o. u Slovenija (Poslato na 20-07-2018)

Elektra inženiring d.o.o.

Mi smo tvrtka sa dugogodišnjim iskustvom na području elektroinstalacija. Zbog povećanog obujma posla tražimo nove

Električar/elektromonter (m/ž)

za rad na terenu, odn. u inozemstvu. Prijevoz i smještaj su osigurani, sredimo sve potrebne papire. Otvoreno više radnih mjesta.

Opis radnog mjesta:

elektroinstalacijski radovi (kučna instalacija)
montaža elektro polica
polaganje kablova
montiranje razvodnih ormara te spajanje istih
fina montaža rasvjete i utičnica
drugi elektromontažni radovi

Očekujemo:

iskustvo ili osnovno znanje izvođenja elektroinstalacija jake i slabe struje i/ili izrade razdjelno upravljačkih i energetskih ormara najmanje 12 mjeseci radnog iskustva na istom ili sličnom području rada pouzdanost, točnost i marljivost sposobnost za rad na visini osnovno čitanje elektro planova spremnost za rad u inozemstvu vozački ispit B kategorije (preporučljivo)
najmanje 12 mjeseci radnog iskustva na istom ili sličnom području rada
pouzdanost, točnost i marljivost
sposobnost za rad na visini
osnovno čitanje elektro planova
spremnost za rad u inozemstvu
vozački ispit B kategorije (preporučljivo)

Nudimo:

Zaposlenje na određeno vrijeme, s punim radnim vremenom te mogućnost produljenja ugovora na dugi rok, odn. zaposlenje na neodređeno vrijeme. Osiguravamo stimulativno plaćanje, prijevoz i komforan smještaj, dobre uvjete rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja.

Prijavu i vaš CV (Europass s fotografijom ili životopis s fotografijom) pošaljite

na email darko.sincek@elektra.si

ili nas nazovite telefonski +386 51 650 895 i dogovorite se za susret.

Web: www.elektra.si

Kočevarjeva ulica 11

2000 Maribor

Slovenija

Skoro postavljeni poslovi Elektra inženiring d.o.o.

Pregledano: 1274 puta