17

Aplikacija

Radnik u maloprodaji - Prodavac alata Puno radno vreme

na GAMA d.o.o. u Valjevo (Poslato na 25-07-2018)

Firma GAMA d.o.o. se bavi tradicionalnom i online trgovinom profesionalnog i hobi alata. Vršimo uslugu i prodaju kupcima širom Srbije. Tražimo radnika koji će obavljati posao trgovca u našoj maloprodaji u Valjevu. Radno vreme: pon-pet 08-16h; sub: 09-14h; nedeljom ne radimo.

Opis posla:

  • Obavlja usluživanje i prodaju robe kupcima
  • Utovar i isporuke robe
  • Pakovanje i pripremanje robe za slanje brzom poštom
  • Obavlja kvantitativan i kvalitativan prijem robe
  • Pripremanje robe za prodaju i prezentacija proizvoda
  • Uređivanje prodajnog prostora

Uslovi za prijavu:

  • SSS
  • Prednost imaju kandidati bez radnog iskustva
  • Poželjno poznavanje rada na računaru
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcu
  • Prodajne i komunikacione veštine

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu pozicijupošaljite CV-a na email: gamavaljevo@gmail.com

Rok za dostavljanje prijava je: 30.08.2018
Zahtevani nivo kvalifikacija: Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Radno iskustvo u zanimanju: Nije bitno

Mesto rada: Valjevo
Vrsta radnog odnosa / angažovanja: Neodređeno

Skoro postavljeni poslovi GAMA d.o.o.

Pregledano: 1706 puta