0

Aplikacija

Lekar specijalista anesteziologije, reanimatologije i intenzivne terapije Puno radno vreme

na Institut za kardiovaskularne bolesti Vojvodine u Sremska Kamenica (Poslato na 27-07-2018)

Lekar specijalista anesteziologije, reanimatologije i intenzivne terapije

Institut za kardiovaskularne bolesti Vojvodine, Sremska Kamenica

Na osnovu člana 9. Kolektivnog ugovora Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine i člana 2. Pravilnika o postupku prijema u radni odnos, a u skladu sa dopisom Ministarstva zdravlja RS broj 112-01-00237/2018-02 od 13.3.2018.,broj 112-01-00597/2018-02 od 20.6.2018., broj 112-01-00597/2018-02 od 20.7.2018. godine i Kadrovskim planom za 2018. godinu broj 112-01-200/2018-02 od9.7.2018. godine, raspisuje se:

OGLAS
za prijem u radni odnos na NEODREĐENO vreme sa punim radnim vremenom

Lekar specijalista anesteziologije, reanimatologije i intenzivne terapije,na neodređeno vreme sa punim radnim vremenom -1 izvršilacUslovi:

- visoko obrazovanje – medicinski fakultet

- položen stručni ispit

- položen specijalistički ispit iz anesteziologije, reanimatologije i intenzivne terapije

- licenca

– najmanje šest meseci radnog iskustva u zvanju doktora medicine

Opis poslova: prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji poslova Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine.

Zainteresovani kandidati podnose:

kratku biografiju, sa adresom, kontakt telefonom i elektronskom adresom fotokopiju diplome o završenom fakultetu fotokopiju diplome o završenoj školi (tačka3 i 4) fotokopiju uverenja o položenom stručnom ispitu fotokopiju diplome o položenom specijalističkom ispitu (tačka 1) fotokopiju lične karte ili očitane podatke sa lične karte (ukoliko je čipovana) ili izvoda iz matične knjige rođenih fotokopiju lekarskog uverenja da je kandidat zdravstveno sposoban fotokopiju licenceili rešenja o upisu u imenik nadležne komore izjavu kandidata datu pod punom materijalnom i moralnom odgovornošću da se protiv njega ne vodi krivični postupak i da nije pravnosnažnom sudskom odlukom osuđivan za krivično delo

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja kod Nacionalne službe za zapošljavanje. Oglas će biti objavljen i na internet stranicama Ministarstva zdravlja Republike Srbije i Instituta.

Prijavu dostaviti u zatvorenoj koverti sa naznakom “za konkurs” i nazivom radnog mesta za koje se konkuriše, a na adresu: Institut za kardiovaskularne bolesti Vojvodine, 21204 Sremska Kamenica, Put doktora Goldmana 4, ili lično u pisarnicu Instituta. Kandidati koji budu izabrani za prijem u radni odnos pre zaključenja ugovora o radu biće dužni da dostave: lekarsko uverenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti, uverenje da se protiv njega ne vodi krivični postupak (uverenje izdaje nadležni sud) i uverenje da nije pravnosnažnom sudskom odlukom osuđivan za krivično delo (uverenje izdaje MUP – nadležna policijska ispostava), overene fotokopije: diplome, uverenja o položenom stručnom ispitu, diplome o položenom specijalističkom ispitu i licence ili rešenja o upisu u imenik nadležne komore, kao i fotokopiju odjave sa prethodnog osiguranja.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Direktor Instituta za kardiovaskularne

bolesti Vojvodine

Prof. dr Aleksandar Redžek
Rok za dostavljanje prijava je
04.08.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Magisterij/specijalizacija
Obrazovanje kandidata
Medicina
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 6 meseci
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Novi Sad
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Stručni ispit ili licenca
Stručni ispit za zdravstvene radnike
Napomena

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, osnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Pregledano: 1165 puta