4

Aplikacija

Komercijalista Puno radno vreme

na Clean Air Solution u Požarevac (Poslato na 31-07-2018)

Clean Air Solution d.o.o je kompanija koje se bavi distribucijom proizvoda za poboljšanje i unapredjenje kvaliteta života.

Ako ste istrajni, hrabri i posedujete svest da Vaši rezultati zavise od Vas samih spremni smo da Vas uključimo u sledeću fazu razvoja naše kompanije.
Poslujemo u tri evropske zemlje a zbog povećanog obima posla kako u zemlji tako i u inostranstvu potrebni su nam odvažni pojedinci za poziciju:

KOMERCIJALISTA
Opis posla:

Prodaja proizvoda kompanije na području Požarevca
Povećanje obima prodaje i učešća na tržištu
Komunikacija i koordinacija sa klijentima
Analiza postignutih rezultata
Saradnja sa članovima kompanije

Uslovi za kandidata:

Minimum SSS
Odlične komunikacione i organizacione sposobnosti
Ozbiljnost i profesionalna odgovornost
Timska orjentisanost

Radno iskustvo - nije neophodno.

Profil kandidata:

Pozitivan i profesionalan stav
Težnja ostvarivanju što boljih rezultata
Entuzijazam
Želja za učenjem i napredovanjem
Strpljenje i ljubaznost u komunikaciji sa klijentima

Kandidatima nudimo:

Prijava, stalni radni odnos na neodređeno vreme
Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
Fiksnu zarada + bonusi
Stimulativni paket nagrađivanja
Edukaciju u zemlji i inostranstvu
Team building
Power weekend
Konteste
Bonuse
Mogućnost napredovanja

Prednost ozbiljnim kandidatima koji žele stalan radni odnos, i teže ostvarenju ličnih i kompanijskih ciljeva i usmeravanju ličnih ciljeva ka ciljevima kompanije.

Pošaljite vaš CV na sledeću email adresu: konkurs@cleanairsolution.rs ili popunite online prijavu.

Skoro postavljeni poslovi Clean Air Solution

Pregledano: 285 puta