2

Aplikacija

Finansijski knjigovođa Puno radno vreme

na Agencija "Lana" u Novi Sad (Poslato na 01-08-2018)

Finansijski knjigovođa

Agencija “Lana” doo, Novi Sad

Opis posla:
Knjiženje poslovnih promena i kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje
Knjiženje glavne knjige
Knjiženje knjiga izdatih računa (KIR), knjige primljenih računa (KPR) i ostalih PDV evidencija
Primena računovodstvene politike i računovodstvenih propisa
Izrada i kontrola poreskih prijava u skladu sa poreskim zakonima
Praćenje aktuelnih propisa, zakonskih promena

Uslovi rada i ostali uslovi:
Rad sa punim radnim vremenom
Diplomirani ekonomista
Radno iskustvo u knjigovodstvenom programu MiniMax
Radni odnos se zasniva do povratka radnika sa porodiljskog bolovanja
Probni rad 30 dana.

Svi zainteresovani kandidati treba da pošalju svoj CV na mejl adresu: lana_agencija@eunet.rs, sa detaljnim opisom svih računovodstvenih poslova sa kojima su se susretali i koje znaju da rade.

Kandidati će na prvom razgovoru za posao dobiti praktične zadatke u skladu sa onim što su napisali u CV, i praktično znanje će biti jedini uslov da li će kandidat biti primljen ili ne.

Kontaktiraćemo kandidate koji prođu u uži krug selekcije i to mejlom ili telefonom.
Rok za dostavljanje prijava je
12.08.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 1 godine
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Novi Sad
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno

Napomena

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Računarske veštine:

Internet Srednji
Obrada tabela – Excel Srednji
Obrada teksta – Word Srednji

Pregledano: 901 puta