0

Aplikacija

Ekstruder-poslužilac mašine za proizvodnju folije Puno radno vreme

na D&B BEST PACK u Beograd (Poslato na 02-08-2018)

Ekstruder-poslužilac mašine za proizvodnju folije
Oglas važi od: 01.8.2018.

D&B BEST PACK DOO
Novi Beograd, Zemunska 9a/4
tel. 064/641-39-40
e-mail: mica@bestpack.rs

mesto rada: Pećinci, Posavskog Odreda 46
5 izvršilaca

Opis posla: rukovanje automatizovanim mašinama - ekstruderima za proizvodnju folije.

USLOVI: III ili IV stepen stručne spreme u bilo kom zanimanju; radno iskustvo nebitno; preciznost i spretnost; posvećenost i odgovornost u radu. Probni rad; rad u smenama, noćna smena. Kontak osoba Miroljub Janjić na 064/641-39-40. Najaviti se putem telefona i doći lično na razgovor u mesto rada Pećinci, Posavskog odreda 46.

Pregledano: 248 puta