0

Aplikacija

Kozmetičar/ka- Tretmani lica Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 10-08-2018)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog
renomiranog klijenta Golden Beauty Shop radi zakup oglasnog prostora
koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Kozmetičar/ka- Tretmani lica

Mesto rada : Beograd, Zvezdara

Opis posla :
-Salon lepote Golden Beauty shop ima otvoreno radno mesto za kozmetičarku sa iskustvom u oblasti :

*tretmani lica i tela,

*pedikir,

*depilacije.

Uslovi:
-rad u ekskluzivnom kombinovanom objektu Golden beauty shop
-uslovi za rad na vrhunskom nivou
SSS

Nudi se:
-redovna isplata
-rad u mladom i dinamicnom timu
-posao na odredjeno sa tendencijom stalnog zaposlenja
-rad u prijatnom okruzenju
-perspektivna budućnost u vrlo uspešnoj kompaniji

Napomena ;
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd
radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 33 13 666
064 126 00 55
011/26 83 486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 30 puta