26

Aplikacija

Administrativni radnik (assistant underwriter) za rad u Nišu Puno radno vreme

na OUTSOURCE INSURANCE PROFESSIONALS DOO u Niš (Poslato na 16-08-2018)

Administrativni radnik (assistant underwriter) za rad u Nišu
Oglas važi od: 15.8.2018.

OUTSOURCE INSURANCE
PROFESSIONALS DOO
11000 Beograd, Terazije 5
e-mail: hr@oip.bz

Administrativni radnik (assistant underwriter)
za rad u Nišu
10 izvršilaca

Opis posla: Poslodavac se bavi pružanjem tehničke i administrativne podrške osiguravajućim kompanijama širom SAD-a i Kanade. Radna pozicija Assistant Underwriter-a u OIP-u uključuje obavljanje poslova vezanih za izdavanje polisa osiguranja kao i ostalih propratnih zadataka iz te oblasti. Celokupno poslovanje i korespondencija se obavljaju na engleskom jeziku. Kandidatima je prethodno obezbeđena detaljna obuka u trajanju od 2 do 4 meseca koja pruža svo neophodno znanje, stoga prethodno radno iskustvo u obavljanju sličnih ili istih poslova nije neophodno (obuka nema komercijalni karakter, odnosno polaznici nemaju troškove prilikom uključivanja u istu). U procesu selekcije svi kandidati prolaze kroz testiranje koje obuhvata testove logike, rada na računaru i pisanog engleskog jezika.

USLOVI: VII - IV stepen stručne spreme bez obzira na zanimanje; znanje engleskog jezika (viši ili konverzacijski nivo); znanje rada na računaru (MS Office, Internet). Za kandidate sa fakultetskom diplomom nije potrebno prethodno radno iskustvo. Za kandidate sa srednjom stručnom spremom potrebno je najmanje 12 meseci radnog iskustva na poslovima administrativnog radnika. Rok za prijavu: 30 dana.

Pregledano: 1027 puta