1

aplikant

Knjigovođa Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 21-08-2018)

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta, preduzeće za proizvodnju, inženjering, unutrašnju i spoljnu trgovinu, potražuje izvršioca na poziciji:
Knjigovođa

Mesto rada: Šimanovci (prevoz obezbeđen iz Beograda)

USLOVI:
- Ekonomski fakultet
- Najmanje jedna godina radnog iskustva na sličnim poslovima
- Znanje engleskog i nemačkog jezika je prednost

OPIS POSLA:
- Evidencija osnovnih sredstava, vodi i knjiži osnovna sredstva promene i investiciona ulaganja
- Magacinsko poslovanaje
- Samostalno knjiži ulazne i izlazne dinarske i devizne fakture
- Prati propise i promene iz oblasti računovodstva i odgovara za primenu propisa koje obavlja
- Vrši kontrolu ispravnosti dokumetacije
- Obavlja ostale poslove vezane za ekonomsko finansijsko poslovanje

OČEKUJEMO:
- Izražena inicijativa
- Samostalnost i pouzdanost u radu
- Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

NUDIMO:
- Dobre uslove u okviru dinamičnog tima
- Priliku za permanentno profesionalno usavršavanje
- Prijava radnog odnosa;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/06-80-969, 011/2683-486
Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 226 puta