18

Aplikacija

Poslovni asistent Puno radno vreme

na Advokatsko ortačko društvo BDK Advokati u Beograd (Poslato na 24-08-2018)

Advokatsko ortačko društvo BDK Advokati iz Beograda želi da u svoj tim uključi još jednog kandidata na poziciji:

Poslovni asistent
(sedište Beograd)

Opis poslova

Administrativne usluge advokatima i advokatskim pripravnicima vezana za njihovo svakodnevno poslovanje, uključujući document processing i formatiranje
Priprema i skeniranje dokumentacije za knjigovođu
Komunikacija sa dobavljačima
Unošenje podataka u databaze
Vođenje administrativnih evidencija
Ostale povezane aktivnosti

Uslovi i potrebne veštine

Organizacione sposobnosti
Komunikativnost i posvećenost poslu
Osnovno poznavanje računovodstvenih poslova
Poznavanje rada na računaru (MS Office)
Sposobnost vođenja poslovne komunikacije na engleskom

Napomena

Radno vreme je od 11 časova do 19 časova

Rok za konkurisanje: 04.09.2018.

Pregledano: 1607 puta