0

Aplikacija

Projektant tehnologije pločastog nameštaja Puno radno vreme

na Forma Ideale d.o.o. u Kragujevac (Poslato na 27-08-2018)

Forma Ideale d.o.o.

Potreban nam je:

Projektant tehnologije pločastog nameštaja
Mesto zaposlenja: Kragujevac

Opis posla:

Izrada tehnološke dokumentacije za serijsku proizvodnju, praćenje, izmena i distribucija tehničke dokumentacije;
Učestvovanje u izradi operativnih listova za proizvodne operacije;
Praćenje izrade elemenata proizvoda u serijskoj proizvodnji i donošenje korektivnih mera u slučaju nedostataka;
Davanje predloga za substituciju postojećih materijala i okova;
Formiranje arhive konstrukcijskih crteža alata i pribora.

Uslovi za prijavu:

VSS (mašinski/tehnički fakultet);
Visok nivo poznavanja rada na računaru: MS Office, Autodesk INVENTOR;
Znanje engleskog jezika;
Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima;
Odgovornost, poštovanje rokova, preciznost i spremnost za rad u timu.

Ako ispunjavate navedene uslove, a posvećeni ste poslu, spremni na izazove i želite da ostvarite svoje potencijale, pozivamo Vas da nam se pridružite i postanete deo našeg tima. Pružićemo Vam mogućnost profesionalnog razvoja, rad u pozitivnom, dinamičnom i sigurnom okruženju, stručnu obuku i dobre uslove za rad.

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoju profesionalnu biografiju pošalju na adresu:

Forma Ideale, direkcija za ljudske resurse,
Skladišni centar 13,
34000 Kragujevac

ili elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Rok za konkurisanje: 11.09.2018.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale d.o.o.

Pregledano: 209 puta