9

Aplikacija

Recepcioner za rad u noćnoj smeni Puno radno vreme

na Belgrade Hotels Group u Beograd (Poslato na 29-08-2018)

Belgrade Hotels Group

Mi smo vodeća hotelska grupacija sa višegodišnjim iskustvom u menadžmentu kvalitetnih hotela u Beogradu. Prepoznati smo kao lider u sektoru City i Boutique hotela u Srbiji. Našu grupaciju čine devet hotela sa 4 zvezdice.

Želimo da zaposlimo osobe koje imaju ambiciju da rade u hotelijerstvu na poziciji:

Recepcioner za rad u noćnoj smeni

Naša Hotelska Grupacija

Hotel Queen’s Astoria Design, Hotel Mr President, Hotel Compass River City, Vila Mystique, Hotel Admiral Arena, Hotel Side One, Hotel Capital, Hotel Marquise, Hotel Prime

Radno vreme:

22:30 – 06:30

Opis:

Početak rada je odmah.
Obezbeđen topli obrok
Opis posla
Check In and Check Out hotelskih gostiju
Usluživanje gostiju i ispunjavanje njihovih zahteva kroz visok nivo usluge
Rešavanje prigovora i žalbi gostiju na profesionalan način
Komunikacija emailom i telefonom
Ostala zaduženja u dogovoru sa neposrednim rukovodiocem

Radno iskustvo, osobine , veštine:

Nije potrebno prethodno radno iskustvo
Dobre veštine komunikacije
Osoba spremna za pružanje visokog nivoa usluge
Usluživanje sa osmehom
Konverzacijski nivo znanja engleskog jezika
Poznavanje Microsoft Office paketa
Spremnost za učenje Hotelskog sistema
Spremnost za rad u timu i individualno ukoliko je potrebno

Ako ste u potrazi za poslom sa velikom mogućnošću rasta u kompaniji, pošaljite Vaš CV.

Bili bismo Vam zahvalni ukoliko bi Vaš CV sadržao fotografiju, tako da ako uđete u proces. selekcije znamo koga da očekujemo.

Rok za prijavu 28.09.2018.

Pregledano: 809 puta