0

Aplikacija

Elektromontažer Puno radno vreme

na ELIT DOO RUMA u Ruma (Poslato na 12-09-2018)

ELIT DOO RUMA
PTC “Detelina” lokal 10
22400 Ruma
E-mail: elitelektro@mts.rs
Kontakt telefon: 064/644-1687
Neophodno je da zainteresovani kandidati pošalju radnu biografiju na navedenu e-mail adresu, nakon čega će biti kontaktirani, ili da pozovu kontakt telefon.
Rok važenja:
24.09.2018.

ELEKTROMONTAŽERE
(2 izvršioca za mesto Ruma)

OPIS POSLA:
Obavljanje poslova na izgradnji i održavanju EEO po radnom nalogu; Kontrola i održavanje mašina, alata i električnih uređaja; Rad na terenu; Rad na visini po potrebi; Drugi poslovi u okviru vrste i stepena stručne spreme.

USLOVI:
Minimum III stepen stručne spreme elektro usmerenja; Vozačka dozvola B kategorije; Radno iskustvo nije obavezno.

NUDIMO:
Redovna primanja; Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme; Rad u prijatnom radnom okruženju sa dobrim kolektivom.

Pregledano: 82 puta