0

Aplikacija

Vozač-monter Puno radno vreme

na Partners&Orka u Beograd (Poslato na 12-09-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta TTK Traffic doo radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji: Vozač-monter

Lokacija rada: Beograd-Dobanovci

*Moguć rad na terenu u zavisnosti od lokacije na kojoj se firma izbori za posao

Opis posla:

-Prevoz robe

Uslovi rada:

-SSS
-Vozačka dozvola B kategorije (posedovanje C kategorije je prednost)
-Briga i profesionalni odnos prema klijentima,vozilu, robi
-Potrebno je da lice nije osuđivano
-Lica sa dobrom kondicijom i poznavanjem puteva

Nudimo:

-Radno vreme: 08-16:00h, u zavisnosti od potrebe posla moguć prekovremeni rad
-Početna plata: 40.000,00 RSD + prevoz
-Plaćen prekovremeni rad na svakih 6 meseci (polugodišnja preraspodela radnog vremena)

Napomena:

U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove. Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Svoje radne biografije zainteresovani kandidati mogu slati na:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije možete dobiti od akreditovanog oglašivača na broj telefona: 011/2683-486 i 060/3313-666

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners&Orka

Pregledano: 194 puta