1

aplikant

Bagerista Inostranstvo

na Partners & Orka u Republika Slovenija (Poslato na 13-09-2018)

Licencirana HR Agencija Partners & Orka, za svog klijenta u Sloveniji potražuje kandidate za radno mesto:

Bagerista, samo EU pasoši

Zemlja rada: Republika Slovenija
Mesto rada: više lokacija na celoj teritoriji Slovenije

Opis posla:

Rad u kamenolomu
Građevinski radovi

Uslovi rada:

Ugovor o radu sa tendencijom stalnog zaposlenja
Prijava od prvog radnog dana
Satnica od 4,5 do 6,5 EUR/h – neto
25 % plaćen prekovremeni rad
25 % plaćen rad noću
50 % plaćeni državni praznici
Posao u dve smene
Slobodan jedan dan nedeljno
Minimalan broj odrađenih sati 176
Mogućnost rada više od minimalnog broja sati, u skladu sa važećim zakonodavstvom Republike Slovenije
Obezbeđen besplatan smeštaj u privatnoj kući; mogućnost subvencije troškova smeštaja u visini od 120 EUR, ukoliko zaposleni samostalno obezbedi smeštaj
Obezbeđen prevoz do /sa posla
Obezbeđen jedan topli obrok ( ili novčana nadoknada u visini od 4 EUR dnevno)
Tretman na radu i vezi sa radnom jednak tretmanu radnika zemlje rada

Profil kandidata:

Posedovanje pasoša ili lične karte neke od država članica Evropske Unije je obavezan uslov
Osnovno ili srednje obrazovanje
Savesnost, preciznost, ozbiljnost
Spremnost za rad u Sloveniji na duži period

Prijave slati na: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone: 0638267495 i 0112683486

Prijave kandidata koji nemaju EU pasoš ili ličnu kartu neće biti uzete u razmatranje.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihove prijave mogu koristiti za potrebe selekcije i u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 76 puta