2

Aplikacija

Vozač teretnog vozila Puno radno vreme

na EUro Petrol Trans u Beograd (Poslato na 13-09-2018)

Euro Petrol Trans je transportno preduzeće koje posluje 12 godina na tržištu Srbije. Specijalizovani smo za transport goriva i TNG-a.
Tražimo VOZAČA sa E kategorijom za prevoz belih goriva , Beograd
Opis posla: Prevoz robe u zemlji, provera tereta, ispravnosti vozila i pripadajuće opreme, pridržavanje propisa iz oblasti Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima i Zakona o prevozu opasnih materija.
Uslovi: III stepen, vozačka E kategorije, lekarsko uverenje za vozače, poželjno uverenje o osposobljenosti za transport opasnog tereta ADR.
Nudimo: Ugovor o punom radnom vremenu, adekvatnu zaradu, radne uslove koji se odlikuju kolegijalnošću i uzajamnim poštovanjem.

Zainteresovani kandidati mogu da se jave na mail konkurs@lion-group.rs ili na telefon 064 899 3205.

Pregledano: 320 puta