0

Aplikacija

Vozač teretnog vozila Puno radno vreme

na Semenarna doo Niš u Beograd (Poslato na 13-09-2018)

Uslovi:
SSS
Vozačka dozvola minimum C kategorija
Komunikativnost, fleksibilnost, timski duh, spremnost na prekovremeni rad, preciznost, odgovornost
Visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za poverene poslove
Da nije krivično osuđivan i da se protiv njega ne vodi krivični postupak
Poznavanje zakonskih procedura i obaveza u saobraćaju
Iskustvo na sličnoj poziciji je neophodno

Opis posla:
Upravlja teretnim vozilom, brine o ispravnosti i redovnom održavanju teretnog vozila
Vrši dostavu robe
Vrši utovar i istovar robe
Materijalno odgovara za robu preuzetu na prevoz
Obavlja sve poslove koji se odnose na pripremu i pribavljanje potrebne prateće dokumentacije (putni nalog, otpremnica, prijemnica, zapisnik i dr.)
Obavlja i druge poslove u skladu sa nalogom neposrednog rukovodioca (prijem, skladištenje, pakovanje i izdavanje robe)

Zainteresovani kandidati mogu da se jave na broj 063445270.
Rok za konkurisanje: 27.09.2018.

Pregledano: 241 puta